Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hubnutí s Kurdlipidem

Každý (lépe řečeno každá) z nás si myslí, že hubnutí je za trest a jsou s tím jen potíže. Bereme to jen jako nutné zlo a těšíme se, až s hubnutím skončíme a dáme si řízek, dort nebo svíčkovou. Praktické zkušenosti s hubnutím díky Kurdlipidu :-)

article preview

Každý (lépe řečeno každá) z nás si myslí, že hubnutí je za trest a jsou s tím jen potíže. Bereme to jen jako nutné zlo a těšíme se, až s hubnutím skončíme a dáme si řízek, dort nebo svíčkovou.
Opak je pravdou a je třeba si uvědomit tři základní pilíře hubnutí:
1. Hubnutí není v žaludku, ale v hlavě
2. Správné časové nastartování
3. Pozitivní myšlení a odměna

Nejhorší ze všeho je rezignace, smířit se s tím, jak vypadáte, že už máte takovou figuru, že rodiče byli obézní a vy jste to zdědili po nich. A korunu tomu dá ten, co řekne: jedl, pil, kouřil a umřel a nejedl, nepil, nekouřil a taky umřel!
Vy se musíte na sebe naštvat, dostat pořádný vztek a jít do toho plnou parou – pak je úspěch zaručen. Hubnutí se musí dostat do mozku a stát se hlavní myšlenkou dne. V první řadě musíte myslet a říkat si: zhubnu, dokážu to, vydržím, musím a hlavně chci zhubnout. Žádná rčení typu: to nezhubnu, nedokážu to, já to nevydržím, bez jídla umřu atd. Já osobně si každý den před spaním dělám autosugesci – zhodnotím, co jsem snědla a mozek naladím větou: jsem dobrá, jsem pašák, dokážu to, jde to dobře, zhubla jsem už 3 (5, 10...) kilo, ještě shodím 3 (5, 10)kilo....a pokračuji.
Hubnutí jde ve dvou vlnách, které se opakují – nejdříve rychle, pak se zastaví a v té době to většina lidí vzdá. Pak tomu musíme pomoci – tzv. nastartovat ten správný hubnoucí efekt. Zde se mi osvědčilo přejít na 1 – 3 dny do úplné hladovky jen s pitím čisté vody (neperlivé) nebo bylinných čajů a provádět každý večer očistné klystýry s bylinnými extrakty (heřmánek), vlastní močí nebo citronovou vodou. Hodně východních národů (Rusko, Indie, Čína aj.) bere klystýr jako my hygienickou očistu.
Také pití vlastní moči patří k normální proceduře. Po vyčištění těla je urina u zdravého jedince bezbarvá a bez zápachu (zapáchá po požití tuků, masa a aromatických pochutin), je lehce nahořklá a při přesolování jídel slaná. Unikátní urina se tvoří během hladovění a napomáhá silnému rozpouštění usazenin a odpadních látek v těle. Také se používá jako homeopatikum. Osoby extrémně citlivé nebo se silnou toxicitou, kterým připadá prvotní reakce těla na urinu příliš prudká, mohou si vyzkoušet aplikaci uriny formou zředěného homeopatického vodního nebo lihového roztoku.
Příprava homeopatické urinové lihové tinktury: 5 ml destilované vody se nalije do sterilní odměrky a přidá se 1 kapka čerstvé uriny. Odměrka se uzavře a obsah se pečlivě 50krát protřepe. To bylo první zředění. Pak se jedna kapka z tohoto roztoku kápne do druhé zkumavky s 5 ml destilované vody, obsah se pečlivě 50krát protřepe. To bylo druhé zředění. 1 kapka z tohoto roztoku se kápne do třetí zkumavky s 5 ml 40 – 45 % vodky nebo lékárenského lihu, která působí jako ochranný prostředek To bylo třetí zředění a získali jsme homeopatickou tinkturu. Aplikace urinové tinktury se provádí po třech kapkách pod jazyk každou hodinu tak dlouho, až se projeví zřetelné zlepšení nebo podráždění (zhoršení) příznaků. Až se projeví zlepšení, prodlouží se interval mezi podáváním.
Příprava homeopatického vodního urinového roztoku: připravíme si 6 ks 20 ccm sterilních šroubovacích lahviček (zakoupit v lékárně i s pipetou a destilovanou vodou). Do vysterilizované nádoby zachytíme střední proud první ranní uriny. Do první lahvičky přeneseme pipetou 1 ccm uriny a přidáme 9 ccm destilované vody a 50x protřepeme. Dále 1 ccm roztoku z první lahvičky přeneseme do druhé lahvičky a přidáme 9 ccm destilované vody. Opět důkladně 50x protřepeme. Proces ředění provedeme celkem 6krát a tím jsou urinové homeopatické kapky připraveny k použití. Aplikace homeopatického vodního urinového roztoku provádíme 3 – 5x denně po 10 kapkách pod jazyk Po třech dnech se léčení přeruší, aby se zabránilo potlačení imunitního systému. V léčbě se pokračuje dále, jestliže stav progrese zůstává beze změn nebo objeví-li se recidiva. Čerpáno z „Praktické urinoterapie“ MUDr. Vilmy Partykové a Jiřího Cingroše: „Urinoterapie“ a „Sám sobě doktorem“ a www. sweb.cz/urinoterapie.
Před měsícem jsem od přítele homeopata dostala pár kuliček Kurdlipidu C6 Je to ruský homeopatický přípravek na poruchu látkové výměny tuků, snížení cholesterolu, obezity, aterosklerózy a onemocnění jater, žlučníku a slinivky břišní, odbourává vedlejší účinek jedovatých látek jako antibiotika, zlepšuje náladu a snižuje chuť k jídlu, zpomaluje stárnutí a celkově omluzuje tělo i mysl. Doba trvání kúry při léčbě obezity je 1 – 2 měsíce, 3 granule 2 – 3x denně, 6 dní v týdnu, sedmý den pauza a další týden opakovat, maximálně 2 měsíce, pak měsíc vynechat a opět pokračovat. Vyrábí jej firma „OLLO“ ve formě: granule a obsahu: Tinctura Curdlipidi v potenci: C6.
Přípravek jsem si napotencovala do C9, dobře se naladila a načasovala a začala užívat 3 granule 3x denně 6 dní, sedmý den pauza bez žádné zvláštní diety. Během 1. týdne jsem shodila 5 kg, ale pak se hubnutí zastavilo. Najela jsem na hladovku a pila jen vodu. Každý večer jsem aplikovala klystýr s citronem (vzniká zásadité prostředí ve střevech) a kila začala opět ubývat. Druhý týden zmizela 3 kila, celkem tedy 8 kg. Třetí týden jsem se zbavila dalších 4 kil, takže celkem 12 kg. Zbývají mi ještě 3 přebytečné kg a mám váhu jako před těhotenstvím. Takže během 1 měsíce je možné se dostat na původní váhu. Škoda je, že firma „OLLO“ nereaguje na objednávku léku po internetu a tak musíte sehnat někoho, kdo pravidelně cestuje na východ. Jednoho známého, který jezdí do Moskvy za obchodem jsem kontaktovala, ale zrovna přípravek v lékárně neměli.
A ještě k hubnutí. Správně si jej musíte načasovat. To znamená přesně podle fází měsíce. Nejlépe to funguje ve 2. (8. den lunárního cyklu) a 4. fázi (začíná 22. dnem) měsíčního cyklu. Ženy ve 4. fázi menstruují, vše odchází z těla ven, je to nejlepší doba na dietu nebo očistné kúry. V 1. (po novoluní) a 3. fázi (začíná úplňkem) je efekt opačný, tělo vše zadržuje a dieta se nedaří.
Zrovna tak je důležité se pozitivně naladit, brát každý den s dietou jako obrovskou šanci poznat své tělo a hlavně svého ducha. Orgány v těle odpočívají (i mozek) a vy máte šanci jít trochu do hloubky, přemítat o věcech, které překryl denní shon a stres. Máte čas si uklidit ve své mysli. Využijte toho! Křesťané i muslimové drží půsty několikrát za rok, aby se dokonale očistili. Uvidíte, kolik pozitivních myšlenek a nových nápadů vás napadne a jak vás to nabudí.
A strava? Kolikrát není těžké zhubnout, ale pak si následně dosaženou váhu udržet, což je to nejtěžší. Hlavně se nevrátit ke starým stravovacím návykům – závodní jídelny, mastné sobotní a nedělní obědy, hutné české omáčky a přemíra masa a uzenin. Jezte jen tehdy, pokud máte hlad a ne, že se má. V létě přejděte na ovoce a zeleninu v jakékoliv podobě, venku si ugrilujte raději rybu s mísou zeleninového salátu, zapomeňte na uzeniny a sladkosti, vyvarujte se všech brambůrků, křupek, fast foodů a jiných rychlých občerstvení, hodně pijte vodu (žádné přeslazené limonády) a hýbejte se (kolo, plavání, procházky lesem...) a pomalu předělejte stravu celé rodiny.
A to nejdůležitější – odměna! Po každé zásluze a úspěchu se odměňte! Ne dortem, ale pěkným hadříkem, lístkem do kina či divadla nebo koncertem oblíbené skupiny, knihou, výletem, dovolenou. Mně se osvědčilo koupit si sukni či kalhoty o číslo menší a zhubnout do nich. Má to dva efekty: 1. ušetříte a za 2. se potěšíte, protože menší velikosti bývají lacinější (hlavně Quelle nebo Neckermann) a ještě máte lepší pocit z dosaženého a umocněného výsledku.
A tak přeji vám všem, kteří chcete ještě do dovolené zhubnout do plavek, máte k tomu poslední měsíc. Ať už s Kurdlipidem nebo jiným přípravkem na snížení hmotnosti přeji hodně úspěchů. Zkuste to podle mých rad a nebudete litovat. A nezapomeňte – hubnutí je proces, který probíhá v hlavě!!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pavla M - Kurdlipid

Dobrý den.Také marně scháním homeo kurdlipid c 6 pro mého nemocného syna.Prosím jestli někdo ví jak je sehnat,napište mi na JPJM@seznam.cz děkuji moc

Kateřina - Dotaz

Dobrý den, jde od vás homeopatika Kurdlipid na hubnutí koupit?
Děkuji za info, flori.k@seznam.cz

Zdenka - Kurdlipid

Lékárny nejsou schopny jej sehnat, nemáte někdo jiné možnosti? Co třeba v Polsku?

Ladislav - Re: Kurdlipid

Přijímám objednávky na Kurdlipid jak kapky tak tabletové kuličky.
ldstav@seznam.cz

Eva Hanáková - Re: Re: Kurdlipid

Dobrý den,
prodáváte ještě Kurdlipid? Děkuji za odpověď
email: zahradkovaeva@seznam.cz

Andrea - Re: Re: Kurdlipid

Dobrýden,
je možné ještě sehnat kurdlipid?
Děkuji za odpověď A.Hrázská

Šárka - Re: Re: Kurdlipid

Dobrý den, také bych měla zájem o tento homeopaticky lék.

Pavlína - Re: Re: Kurdlipid

Dobrý den,je stále možnost,objednat si přes Vás Kurdlipid?
Děkuji za odpověď.

slovencikova@mks.holesov.cz - hubnutí

veru - Re: hubnutí

Prosim Vas kde se da koupit Kudlipid?

Martina - Kudlipid

Zajímalo by mě, zda se dá někde Kurdlipid koupit. děkuji

Nela - Re: Kudlipid

Chtěla jsem se zeptat kde se daji koupit kurdlipiden,už jsem prošla tolik lekarem a nekde to ani neznaji.děkuji.

Kamila - měsíční fáze

Dobrý den, hovoříte o lunárním cyklu a jeho využití při hubnutí. Máte na mysli cyklus měsíce nebo ženský cyklus? Určitě bych byla pro fáze měsíce, ale s poznámkou o menstruaci jste mě dost zmátla. Děkuji za odpověd.

cockmaster - č-urina

no sice bych taky potreboval neco zhubnout ale chcanky proste chlemtat nebudu. to me nikdo nikdo nepresvedci ze neco co telo vylucuje jako odpad mu muze prospet?
btw hovna taky papate?